Poděkování

Začali jsme úplně od nuly a ta cesta byla doopravdy zábavná. Od stánkových prodejů, přes info centra, hospody i  luxusní restaurace, dárkové lahve pro nadnárodní firmy i svatby. Přežili jsme lihovou aféru, neskutečná byrokratická opatření i závist. Z našeho pohledu bych chtěl, ale pak zvlášť poděkovat těm, kteří nás na této pouti provází.
 
1)Černokostelecký pivovar a jejich síť hospod. Super odborníci na pivo si vybrali pro svoje kořalkové menu právě nás a otevřeli nám tím cestu do Prahy a okolí. Jejich zásluhou nám prakticky denně zasílají Pražáci objednávky na kořalky, které ochutnali U Vodoucha, U slovanské lípy a Na Šumavě. Děkujeme!
 
2) Friesovy boudy - dnes asi to nejlepší co se týče ubytování a služeb v Krkonoších. Jsme pyšní na to jak nás propagují a vůbec nám nevadí , že po víkendu (nejlépe v 18 hod v neděli) u nás lufťáci zastavují, že vypili Friesovky a chtějí další Chilli višňovku. Děkujeme!
 
3)Veselý výlet - takhle by to asi mělo na horách vypadat. Láska a pokora k horám na vás dýchne v tomto projektu manželů Klimešových. Náš super prodejce, co se týče dárkových a regionálních kořalek. Každý rok vyhlašujeme našeho nejlepšího prodejce na horách, ale již po 20 let je to pořád stejné - Veselý výlet. Děkujeme!
 
Zvláštní poděkování pak patří našemu kamarádovi, grafikovi, malíři a bačovi Filipovi Faunovi Vanclovi. To co děláme a snad i dobře, je i tvoje velká zásluha. Díky!